Arama

Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş'tan Örnek Bağış

Yağlıdere Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatmaya devam ediyor.

15/01/2024 09:20 | Son Güncelleme : 17/07/2024 18:55 | Super Admin


Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş'tan Örnek Bağış

İlçede ayrıca ihtiyaç sahibi ailelerinin onay vermeleri halinde yakınlarının tüm cenaze masrafları 5 yıldır belediye tarafından karşılanıyor ve talep eden tüm hastalar ile ailelere maddi destek sağlanıyor. Dar gelirli ailelerin ilk, orta ve lisede okuyan çocuklarının tablet ve kırtasiye ihtiyaçları da Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ın talimatıyla belediye tarafından karşılanıyor.

Yağlıdere Belediyesi tarafından 3 yıldır imkanlar dahilinde Giresun Üniversitesi Yağlıdere Erol Çatalbaş Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin  konaklama ve gıda ihtiyacı da karşılanıyor. İhtiyaç duyan öğrencilere her yıl burs veriliyor. Bu yıl da 143 öğrenciden 60’ ının burs ücreti Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ın başkanlık maaşından karşılanıyor.

Yağlıdere Belediyesi'nin, 6 Şubat depremi sonrası bölgeye 40 tır dolusu yardım  göndermesi de hafızalara kazındı.

Etiketler : giresun haber Yağlıdere haber Yaşar İbaş yağlıdere belediyesi Giresun Üniversitesi Yağlıdere Erol Çatalbaş Meslek Yüksekokulu Yağlıdere Erol Çatalbaş Meslek Yüksekokulu
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

CHP’de Belediye Başkan Aday Adayları Mülakata Girdiler

CHP’de Belediye Başkan Aday Adayları Mülakata Girdiler

CHP'nin Giresun merkez ile ilçe ve belde belediye başkanlığı için aday olmak isteyen aday adayları görevlendirilen 2 milletvekili tarafından mülakata alındılar.

7 ay önce
”Giresun Sahilini Karanlıktan Kurtardık”

”Giresun Sahilini Karanlıktan Kurtardık”

Giresun’un sahil şehri kimliğini öne çıkarmak için önemli düzenleme çalışmalarını hayata geçiren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, sahil bandındaki kaliteyi giderek yükseltiyor.

7 ay önce
Başkan Şenlikoğlu'ndan Giresun'a Müjde!

Başkan Şenlikoğlu'ndan Giresun'a Müjde!

Giresun’a çok daha fazla destek ve yatırım alabilmek adına sürekli olarak bir ayağı Ankara’da bulunan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, başkentte yine önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

7 ay önce